POWERP.40V MAKITA BATT+LADD
Vänligen vänta...
Makita
POWERP.40V MAKITA BATT+LADD
POWERP.40V MAKITA BATT+LADD MAKITA
Artikelnr
Namn
Lager
132977
POWERP.40V MAKITA BATT+LADD
I lager
Teknisk specifikation
Enhet
st
Märke
Makita
Relaterade produkter
KAP/GERSÅG XGT 216MM 40V
KAP/GERSÅG XGT 260MM 40V
LADDARE 40V XGT MAKITA
ADAPTER LADDARE FRÅN 40V-18V